H814R3BDA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H814R3BDA
JLCPCB Part #
C1412592
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS