CRG0402F200K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG0402F200K
JLCPCB Part #
C2100184
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS