CPF-A-0805B27KE1
MFR.Part #
CPF-A-0805B27KE1
JLCPCB Part #
C1698871
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS