CPF2512B2K2E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF2512B2K2E1
JLCPCB Part #
C4236902
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS