H810R5DCA
MFR.Part #
H810R5DCA
JLCPCB Part #
C3475529
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS