CPF1206B59KE1
MFR.Part #
CPF1206B59KE1
JLCPCB Part #
C3992961
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS