CPF1206B4R02E1
MFR.Part #
CPF1206B4R02E1
JLCPCB Part #
C4274493
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS