CPF1206B2R05E
MFR.Part #
CPF1206B2R05E
JLCPCB Part #
C4196118
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS