CRGH2512F2K94
MFR.Part #
CRGH2512F2K94
JLCPCB Part #
C3913678
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS