CPF1206B1R27E
MFR.Part #
CPF1206B1R27E
JLCPCB Part #
C3923462
Description
-55℃~+155℃ 1.27Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS