CPF1206B12RE1
MFR.Part #
CPF1206B12RE1
JLCPCB Part #
C1703456
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS