CPF0805F10KC1
MFR.Part #
CPF0805F10KC1
JLCPCB Part #
C2111198
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS