T92P7D24-12
MFR.Part #
T92P7D24-12
Description
-55℃~+85℃ 12V 25ms 25ms 277V@AC 30A AgSnO2In2O3 Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS