CPF0805B95R3E
MFR.Part #
CPF0805B95R3E
JLCPCB Part #
C4054806
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS