CPF0805B95K3E1
MFR.Part #
CPF0805B95K3E1
JLCPCB Part #
C1695338
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS