CPF0805B887KE1
MFR.Part #
CPF0805B887KE1
JLCPCB Part #
C1695148
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 887kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount