CPF0805B866KE
MFR.Part #
CPF0805B866KE
JLCPCB Part #
C4346778
Description
-55℃~+155℃ 100mW 866kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS