CPF0805B82RE1
MFR.Part #
CPF0805B82RE1
JLCPCB Part #
C2081351
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS