CRGH1206F107K
MFR.Part #
CRGH1206F107K
JLCPCB Part #
C2107509
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS