CPF0805B825KE
MFR.Part #
CPF0805B825KE
JLCPCB Part #
C4343330
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS