CPF0805B80K6E
MFR.Part #
CPF0805B80K6E
JLCPCB Part #
C3920785
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS