CPF0805B7R87E
MFR.Part #
CPF0805B7R87E
JLCPCB Part #
C4199108
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS