CPF0805B6K34E
MFR.Part #
CPF0805B6K34E
JLCPCB Part #
C4290521
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS