CPF0805B6R19E
MFR.Part #
CPF0805B6R19E
JLCPCB Part #
C4333960
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS