CPF0805B68RE1
MFR.Part #
CPF0805B68RE1
JLCPCB Part #
C2129912
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS