CPF0805B634RE
MFR.Part #
CPF0805B634RE
JLCPCB Part #
C4290171
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS