CPF0805B61R9E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0805B61R9E
JLCPCB Part #
C3920308
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS