CPF0805B5R76E
MFR.Part #
CPF0805B5R76E
JLCPCB Part #
C4143520
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS