CPF0805B5K9E1
MFR.Part #
CPF0805B5K9E1
JLCPCB Part #
C1695538
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS