CPF0805B5K23E1
MFR.Part #
CPF0805B5K23E1
JLCPCB Part #
C4199446
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS