CPF0805B562KE1
MFR.Part #
CPF0805B562KE1
JLCPCB Part #
C1695232
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 562kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS