H4P10RDCA
MFR.Part #
H4P10RDCA
JLCPCB Part #
C1408742
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS