CPF0805B562KE
MFR.Part #
CPF0805B562KE
JLCPCB Part #
C4051696
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS