CPF0805B536KE
MFR.Part #
CPF0805B536KE
JLCPCB Part #
C4245103
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS