3540820KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3540820KJT
JLCPCB Part #
C2096220
Package
2816
Description
-55℃~+155℃ 250V 4W 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS