CPF0805B52R3E
MFR.Part #
CPF0805B52R3E
JLCPCB Part #
C3956016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS