CPF0805B51RD1
MFR.Part #
CPF0805B51RD1
JLCPCB Part #
C4212530
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS