CPF0805B4K02E
MFR.Part #
CPF0805B4K02E
JLCPCB Part #
C4006530
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS