352018RJT
MFR.Part #
352018RJT
JLCPCB Part #
C4086059
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS