RQ73C1J226RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J226RBTD
JLCPCB Part #
C2083557
Description
-55℃~+155℃ 150mW 226Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS