CPF0805B432RE1
MFR.Part #
CPF0805B432RE1
JLCPCB Part #
C1695728
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS