CPF0805B41R2E
MFR.Part #
CPF0805B41R2E
JLCPCB Part #
C4281987
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS