CPF0805B3K32E
MFR.Part #
CPF0805B3K32E
JLCPCB Part #
C2143249
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS