CPF0805B3R24E1
MFR.Part #
CPF0805B3R24E1
JLCPCB Part #
C4192756
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS