CPF0805B3R09E
MFR.Part #
CPF0805B3R09E
JLCPCB Part #
C3916577
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS