CPF0805B3K65E
MFR.Part #
CPF0805B3K65E
JLCPCB Part #
C4109961
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS