CPF0805B357RE
MFR.Part #
CPF0805B357RE
JLCPCB Part #
C4183709
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS