CPF0805B348KE
MFR.Part #
CPF0805B348KE
JLCPCB Part #
C4263558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS