CPF0805B300KE1
MFR.Part #
CPF0805B300KE1
JLCPCB Part #
C4170124
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS