FCA63K9J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
FCA63K9J
JLCPCB Part #
C1404682
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 3.9kΩ 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS